www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Guzik: tajemnica szczupłej sylwetki

Ania Guzik uwielbiana jest przez fanów nie tylko za wspaniałą rolę Heleny Trojanowskiej w serialu „Hela w opałach” czy Żanety w „Na wspólnej”.

Kochamy ją także za pogodne podejście do życia oraz zdrowy dystans do kwestii wyglądu, urody i mody. O Ani głośno jest ostatnio za sprawą wspaniałej sylwetki, którą prezentuje.

Dla wszystkich kobiet, które marzą o szczupłej figurze jak ona, jednak mają dość tyranii diet i ciągłego odchudzania, Ania nagrała bestsellerowy poradnik brytyjskiej dziennikarki Mimi Spencer pt. „101 rzeczy lepszych od diety„.

Zdradza w nim jak schudnąć bez odchudzania i porzucić na zawsze życie o liściu sałaty i grejpfrucie. W tym zabawnym antydietetycznym poradniku odkrywa, jak pozbyć się nawyków prowadzących do nadwagi; zmienić sposób myślenia, a dzięki niemu – figurę; ubierać się o dwa rozmiary szczuplej; odnaleźć harmonię ciała i duszy, a przede wszystkim zrozumieć, że nie schudniemy ani grama dopóki nie pokochamy same siebie.

aka

Więcej informacji o książce czytanej przez Anię na http://www.wydawnictworodzinne.pl/101-rzeczy-lepszych-od-diety-audiobook/


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>