www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna „Dulcia” Mucha – wulkan seksu i głowa rodziny!

27 lutego na polskie ekrany wchodzi film „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów”.

Usłyszymy w nim Annę Muchę, która użyczy swojego głosu Dulci, głównej kobiecej bohaterce nowej animacji. Dulcia rozbraja mężczyzn swoją nieporadnością, ale potrafi też być wulkanem seksu, przebiegłym strategiem i głową rodziny.

W dzieciństwie byłam wielką fanką przygód Asteriksa i Obeliksa i wciąż jestem! To mogłoby oznaczać, że albo jestem wiecznie młoda, albo to Asteriks i Obeliks są wiecznie żywi. Obawiam się, że to drugie – powiedziała aktorka. – Kocham te komiksy nie tylko za ciekawy pomysł i znakomitą kreskę, ale przede wszystkim za błyskotliwe, ironiczne poczucie humoru.

Anna zagra żonę filmowego Miniminusa, któremu głosu udzielił Piotr Adamczyk.

To jest małżeństwo, które już zdążyło się dotrzeć. Oboje wiedzą czego się mogą spodziewać – ona na niego krzyczy, on jest pod pantoflem. Świetnie oddaje tę relację scena, w której przerażony Miniminus wskakuje Dulcii na ręce, a ona w tym czasie spokojnie kontynuuje rozmowę z Obeliksem – dodaje aktorka. – Moja postać tak jak ja, jest matką. Kiedy jej synek jest w niebezpieczeństwie, Dulcia nie tylko staje na wysokości zadania, ale przejmuje ster, dowodzi, wydaje rozkazy. Myślę, że każda matka, kiedy chodzi o jej dzieci, jest w stanie zrobić wszystko, wtedy z każdej z nas wychodzi prawdziwa lwica.

foto: mwmedia


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>