www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Dereszowska nie ma kompleksów, ma za to wiedzę!

O tym, że Anna Dereszowska marzy o zaistnieniu na zachodnim rynku już pisaliśmy (czytaj więcej tutaj). Teraz wiemy już, jak zamierza się za to zabrać!

Przede wszystkim, aby osiągnąć sukces, nie wolno się bać, trzeba być pewnym siebie i pozbawionym kompleksów. O tak oczywistej sprawie, jak znajomość „międzynarodowego” języka angielskiego właściwie nie powinno się wspominać, ale… Ale sami wiemy, jak nasze gwiazdki posługują się tym językiem!

Tego problemu nie ma natomiast Dereszowska! Nie dość, że świetnie zna język angielski, to jeszcze cały czas się doskonali!
– To łatwy język, z którym zdążyłam się naprawdę dobrze osłuchać. Telewizja, radio – wszędzie mówi się po angielsku. Oglądając filmy staram się wybierać te bez dubbingu. Wówczas próbuję zrozumieć dialogi, wyłapuję poszczególne słowa i w ten sposób doskonalę język – opowiada w magazynie Świat&Ludzie.

Te słowa powinny wyłapać niektóre nasze gwiazdeczki i zamiast spędzać czas na bankietach, trochę doszlifować język. Annie Dereszowskiej życzmy zaś podboju Hollywood! Przyda się tam jakaś inteligentna i ładna Polka. Na dodatek mówiąca po angielsku.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>