www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Czartoryska jest zakupoholiczką?

Piękna aktorka przyznała się do swojej słabości – gwiazda uwielbia robić zakupy!


Choć Anna Czartoryska zamiast błyszczeć na salonach woli pracować na planie filmowym, aktorka wie, że odpowiednio dobrany ciuch potrafi przykuć spojrzenia facetów i… producentów filmowych szukających aktorki do swojej nowej produkcji. Dlatego Ania przyznała, że mimo zapracowania, poświęca wiele czasu na bieganie po sklepach w poszukiwaniu modnych ciuszków.

 

– Kupuję dużo ubrań. Czasem bez zastanowienia! – wyznała gwiazda „Życia nad rozlewiskiem” w programie „Pytanie na śniadanie”. – Potem jeszcze się łudzę, że oddam taki nietrafiony zakup do krawcowej, która to przerobi na jakiś ekstraciuch. Wtedy muszę dodatkowo zainwestować. A na koniec to ubranie i tak trafi gdzieś na dno szafy lub do jakiegoś pudła – martwi się aktorka.

Gwiazda przyznała też, że jest bardzo podatna na wszystkie sztuczki, które stosują sprzedawcy, by tylko nakłonić klienta do zakupu:
– Gdy chodzę po sklepie i już słyszę kolędy, widzę świąteczne dekoracje, od razu wpadam w panikę, że jeszcze nie kupiłam prezentów dla wszystkich!

Mimo tej słabości nasza księżniczka nie powinna się tak zamartwiać – dla wielu facetów wciąż jest przecież chodzącym ideałem!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>