www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki: „To nie mogą być żarty!”

Aktorka i biznesmen wzbudzają spore zainteresowanie zawsze, kiedy tylko pojawią się na salonach. Co na to matka arystokraty?

On milioner z kryminalnym epizodem (Michał Niemczycki spędził w USA 2 lata w więzieniu), ona aktorka z łatką „byłej narzeczonej” Piotra Adamczyka. Pasują do siebie? Zdaniem mamy Michała – tak!

– Ania i Michał pasują do siebie nie tylko charakterem, lecz także wyglądem. Oboje są bardzo ładni – bez ogródek przyznaje Katarzyna Frank-Niemczycka. Magazyn „Party” postanowił przepytać kobietę, która być może zostanie teściową Ani. Okazuje się, że pani Katarzyna jest zachwycona dziewczyną syna i chętnie chwali się nią przed znajomymi!

– Ania ma ogromny talent i urodę, a taka mieszanka gwarantuje jej sukces – wyznała Niemczycka, która już kilka razy była ze znajomymi w teatrze Roma, gdzie w monologu „Morfina” gra Czartoryska:
– Monolog to bardzo ciężki rodzaj spektaklu, a jej się udało – mówi.

Co więcej, Katarzyna Frank-Niemczycka dyskretnie sugeruje, że talent Ani mógłby świetnie wykorzystać… jej syn, który studiował w szkole filmowej w Los Angeles!
– On ma duszę artysty – zdradza „Party”. – On jest fachowcem. Po angielsku mówi się o takich „fully educatet filmmaker”.

Póki co Anna Czartoryska mogłaby odegrać w życiu Michała poważniejszą rolę – narzeczonej!
– On ma prawie 31 lat, ona 28. Są już w takim wieku, że to nie może być zabawa – wyznaje Katarzyna Frank-Niemczycka. – Możliwe, że kiedyś zdecydują się na zaręczyny. Ale dajmy im trochę czasu.

Ania może być pewna jednego – serce teściowej już zdobyła!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>