www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anna Cieślak w rozbieranej sesji?

Cieślak to jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Filmy, w których gra najczęściej są hitami. No i , po co owijać w bawełnę, „oko jest na czym zawiesić”.

Śliczna i zdolna.

Ile potrafi zawodowo już wiemy. Ale do końca fani nie mogą nacieszyć się urodą swojej idolki.  Czy w końcu, Ania idąc śladem wielu polskich kobiecych gwiazd uchyli choćby rąbka i pokaże się w jakiejś sesji rozbieranej? Swoje zdanie w tej kwestii jasno wypowiedziała w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium.

Dostałam kilka takich ofert. Ale wszystkie odrzuciłam. Ponieważ… taki epizod w karierze nie jest mi do niczego potrzebny.

Jestem niezależna, nie mam kredytu ani dzieci. A intymność zachowuję dla siebie i bliskiej osoby. Pewnych granic nie przekroczę.

Anna Cieślak znana jest z takich hitów, jak Generał Nil, Czas Honoru, Dlaczego Nie!, Śluby panieńskie, Ludzie Chudego, Masz na imię Justine, Ono czy Glina.

A które polskie aktorki mogliśmy dotychczas oglądać na łamach na przykład Playboya czy CKM-u?

CKM: Karolina Borkowska, Katarzyna Bujakiewicz, Marysia Góralczyk, Kaja Paschalska, Anna Powierza, Agnieszka Włodarczyk, …

PLAYBOY: Katarzyna Figura, Katarzyna Skrzynecka, Ewa Gawryluk, Renata Dancewicz, Agnieszka Wagner, Jolanta Fraszyńska, Edyta Olszówka, Agnieszka Włodarczyk, Anna Przybylska, Monika Mrozowska, Magdalena Wójcik, Małgorzata Teodorska, Weronika Ksiązkiewicz, Anna Mucha, Aleksandra Szwed, …

CIESLAK_ANNACIESLAK_ANNA

CIESLAK_ANNACIESLAK_ANNA

CIESLAK_ANNACIESLAK_ANNA


Wpisz komentarz

  1. 15 marca 2012 09:05

    Suheer:

    hm jeśli takie efekty royznpsi testowanie’ w warunkach domowych, to trzeba z należytym szacunkiem pokiwać głową przed monitorem bajeczne rezultaty W tej bajce zaklęte jest i dopracowanie techniczne i światło i świetna gra modelki ( ktf3rą fotograf już zapewne się nie podzieli Make-up też zacny dobrze gra w tym dyskretnym , subtelnym i domowym’ klimacie.

Podobne posty:

/* */?>