www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anita Sokołowska zdradza swoje sekrety!

Anita Sokołowska w wyjątkowo intymnej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem w programie „Demakijaż” już dziś wieczorem na antenie Polsat Cafe o g. 22:00


Anita Sokołowska pierwszy raz zagrała w teatrze w wieku 7 lat, na łódzką filmówkę dostała się za pierwszym podejściem. Największą popularność i miłość widzów przyniosła jej rola charyzmatycznej Zuzy w przebojowym serialu „Przyjaciółki”. Natomiast w myśl zasady – przez żołądek do serca – postanowiła zdobyć serca widzów tym razem w kulinarnym show „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”. Bez skrępowania przyznaje że czuje się najszczęśliwszą kobietą na ziemi.
Anita opowie jakie życiowe mądrości w dzieciństwie przekazał jej ukochany Tata w trakcie ich wspólnych podróży Żukiem przez Polskę. Dowiemy się również jak sobie radziła gdy umierał.
– Czuję, że ja wtedy też bardzo mocno przejęłam na siebie obowiązek spinania tego wszystkiego. Trzymania mojej mamy i brata. – wyznała Krzyśkowi.

Anita pierwsze miłości przeżywała w rodzinnym Lublinie, ale swojego męża poznała w Łódzkiej Szkole Filmowej.
Anita Sokołowska: – To był strzał. Z Rafałem to był absolutnie strzał Amora. Spotkaliśmy się przez przypadek nad polskim morzem. Usiedliśmy przegadaliśmy trzy, cztery godziny.
Krzysztof Ibisz: – Czyli to był piorun sycylijski? –
Anita Sokołowska: – Tak, tak. I zostaliśmy parą chyba na kolejne 10 lat –
Aktorka po raz pierwszy szczerze opowie o ich małżeństwie i wspólnym życiu ale także o tym dlaczego ta miłość się skończyła.

Krzysztof Ibisz zapytał również Anitę o jej obecnego partnera życiowego. Aktorka opowie jak idą przez życie oraz jak wyglądało ich pierwsze spotkanie, co Anicie się spodobało w Bartku i jak wyglądały początki ich związku. Anita przyznała że: – Było bardzo trudno – Dlaczego? Dowiemy się tego w poniedziałkowy wieczór, 26 września o g. 22:00 w programie „Demakijaż” na antenie Polsat Café.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>