www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Anioły Niebios dzieciom – wideo

Wreszcie jakaś optymistyczna i ciepła wiadomość na dobry początek Nowego Roku.

Mamy przyjemność zaprezentować Wam teledysk do utworu „Anioły Niebios” stworzony w ramach akcji Autorzy ZAIKSu Dzieciom.

W nagraniu charytatywnej piosenki i teledysku na recz fundacji Mimo Wszystko Anny Dymnej udział wzięli min. Maria Sadowska, Justyna Steczkowska, Martyna Jakubowicz, Andrzej Krzywy, Ania Świątczak i inni.

„Autorzy ZAIKSU dzieciom” jest akcją charytatywną powołaną do życia przez Marka Hojdę i Wojciecha Jana Pytkowskiego na rzecz Fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko”. W ramach tej wyjątkowej inicjatywy grupa znanych i cenionych artystów polskiej sceny muzycznej nagrała z podopiecznymi Fundacji piosenkę i teledysk – „Anioły niebios wstrzymajcie czas”.

„Autorzy ZAIKSU dzieciom” jest projektem stworzonym z potrzeby serca, dlatego tak wielu znanych ludzi zgodziło się w nim uczestniczyć non-profit, dzięki czemu wszystkie należności płynące z tantiem artystów związanych z Zaiksem, zostaną przekazane na rzecz Fundacji „Mimo Wszystko”. Tym samym każde publiczne otworzenie utworu „Anioły niebios wstrzymajcie czas” będzie zasilało konto Fundacji.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>