www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ania Przybylska striptizerką!

Aktorka zagra odważną filmową rolę. I znów zrobi się o niej głośno…

Na ten moment wielbiciele aktorki czekali długo! Anna Przybylska znów zagra w filmie! Nie oznacza to jednak, że aktorka zniknie na jakiś czas z kolorowych magazynów. Wręcz przeciwnie! Gwiazda rozgrzewa atmosferę wokół siebie jak tylko może! A wszystko przez to, że w najnowszej produkcji ze swoim udziałem, w filmie „Bilet na Księżyc” zagra… striptizerkę!

Jest tylko jedna scena, która wymagała ode mnie powabnego tańca – śmieje się gwiazda w wywiadzie dla tygodnika „Tele Tydzień”. – Poetyka striptizu w latach 60. polegała na tym, by tak się pokazać, żeby niewiele było widać. Zresztą zostałam wyposażona w pelerynkę, którą mogłam zasłonić to i owo. Półmrok, światła i bezpieczne „szwenki” operatora sprawiły, że dałam z siebie sto procent przy sali pełnej statystów i ekipy.

Jakby tego było mało, w filmie jedną z ról zagra syn gwiazdy, Szymon. Jednak aktorka wcale nie czuje się skrępowana ta sytuacją!

Nie mam się czego wstydzić. Bardziej od komentarzy widzów boję się tabloidowego sznytu, portalowych przedruków, wyciągania zdań z kontekstu, które mają aktora pokazać w najgorszym świetle – mówi oburzona… i obrażona na dziennikarzy gwiazda.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>