www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ania Przybylska: „Nie zawsze lubię patrzeć w lustro”

Uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet w naszym show-biznesie. Jednak Ania Przybylska już zauważyła ślady upływającego czasu…

Jej naturalna, a przy tym zjawiskowa uroda robi wrażenie nie tylko na facetach! A jednak Anna Przybylska, aktorka i mama trójki dzieci, nie zawsze jest zadowolona ze swojego wyglądu.
– Z tą urodą nie ma nic oczywistego i do końca życia. Nawet Cindy Crawford powiedziała, że rano nie wygląda jak Cindy Crawford. A ja rano nie wyglądam jak Ania Przybylska – zdradza gwiazda w wywiadzie dla „Vivy!” Przybylska mówi też, że mimo licznych zajęć, poświęca wiele czasu na dbanie o swoją urodę.
– Ależ ja dbam o urodę, muszę o nią dbać, bo cały czas jestem twarzą Astora – wyjaśnia. – Skóra, zęby, włosy są najpiękniejszą biżuterią kobiety. To oczywiście też dar od Boga, ale należy go cały czas pielęgnować.
Jednak kontrakt z firmą powoli wygasa… A gwiazda, choć ma dopiero 34 lata, poważnie myśli o zakończeniu kariery filmowej…
– Ostrość HD jest bardzo niekorzystna dla aktorki. Czasem mam poczucie, że moja kariera dobiega końca – mówi Ania. – Przecież zaczynałam grać jako nastolatka, a teraz… nie zawsze lubię patrzeć w lustro.
Ania Przybylska to nie tylko piękna i zdolna aktorka, ale też skromna kobieta. Może nawet zbyt skromna…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>