www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ania Gzyra ćwiczy przed ślubem

Anna Gzyra – aktorka, która jasienią wraca do serialu „M jak Miłość”, przeżyje podczas wakacji swój najpiękniejszy dzień w życiu. W sierpniu bierze ślub ze swoim narzeczonym Kubą.

 

Przygotowania ruszyły pełna parą. Miejsce ślubu i wesela wybrane, sukienka z Royal Splendor się szyje, a Ania postanowiła perfekcyjnie w niej wyglądać. Postawiła przede wszystkim na sport i ćwiczenia, które doskonale wpłyną na jej figurę. Aktorka już od roku regularnie biega i startuje w rożnego rodzaju mini maratonach na 10 km. Jednak w kwestii ćwiczeń fitness postanowiła poradzić się specjalisty.

Znamy się z Nicolasem Prusińskim już od roku. Zawsze mi doradzał rożnego rodzaju ćwiczenia. Teraz poważnie wziął się za mnie i kiedy jest w Warszawie ćwiczymy razem na Agrykoli. On wie, że ja lubię biegać, więc biegamy, a potem robimy rożnego rodzaju skłony, rozciągania, brzuszki czy pompki. Suknia jest bardzo dopasowana i zależy mi, aby wyglądać w niej jak najlepiej. Oczywiście nic nie ma za darmo. Trzeba się pomęczyć – wyznaje Ania.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>