www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ania Dąbrowska skrytykowała Reni Jusis!

Wykonawczyni hitu „Zakręcona” jest znaną w mediach „Eko mamą”, która namawia wszystkie matki do powrotu do naturalnych metod wychowania dzieci. Ale nie wszystkie gwiazdy są „za”…

Reni Jusis nie szczepi swojego synka, kąpie go w wodzie z dodatkiem własnego mleka i zakłada tylko ekologiczne pieluchy. Takie pomysły na wychowanie dziecka raczej nie przypadły do gustu Ani Dąbrowskiej.

– Używam pampersów i nie jest to ściema. Denerwuje mnie fakt, że odpowiedzialność za „zaśmiecanie świata” zostaje zrzucona na nas, biedne niewyspane matki. Ale tak naprawdę ekologia nie obchodzi mnie tak bardzo jak skóra mojego dziecka, która od ekologicznych pieluch dostaje plam. Przy pampersach takich problemów nie ma. To jest prawdziwy powód – twierdzi Ania w wywiadzie z magazynem „Show”. Dąbrowska jest też przeciwna pigułkom antykoncepcyjnym.

– Pigułka antykoncepcyjna może zakłócać równowagę hormonalną organizmu, co udowodniono. O wiele lepszym pomysłem jest… podwiązanie nasieniowodów mężczyznom. Na przykład po trzecim dziecku – stwierdziła Ania w rozmowie z magazynem.
Będzie riposta „Eko mamy”?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>