www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ania Dąbrowska jest nadopiekuńczą mamą?

Jurorka „The Voice of Poland” wiele razy podkreślała w wywiadach, że jej synek, Staś jest jej oczkiem w głowie. Jednak nagrania do show wymagają częstej nieobecności w domu. Ania Dąbrowska przyznaje, że wtedy bardzo martwi się o synka…

Odkąd zasiadła w fotelu „The Voice of Poland”, Ania Dąbrowska przyznaje, że popularność związana z jurorowaniem zaskoczyła ją i… nieco przerosła.

– Jestem raczej spokojną, ustatkowaną osobą. Nigdy nie miałam genów skandalistki. Nie lubię przesadnie zwracać na siebie uwagi – wyznała Ania Dąbrowska w wywiadzie dla „Twojego Imperium”.

Zamiast imprezować czy pokazywać się na bankietach, piosenkarka woli spędzać czas z synkiem, Stasiem. Maluch jest całym jej światem, dopiero na drugim miejscu jest śpiewanie! Ale odkąd zaczęło się nagranie do „The Voice of Poland” Ania musi częściej znikać z domu. Każdą rozłąkę zapracowana mama bardzo przeżywa.

– Kocham mojego Stasia całym sercem i gdy nie ma go przy mnie zawsze potwornie tęsknię. Prawie cały czas wiszę na telefonie żądna zapewnień, że wszystko w porządku.

Artystka przyznaje, że jest nadopiekuńcza i taki stan rzeczy wymaga sporej pracy nad emocjami.
– Nie wiem, może to przez hormony? To niewykonalne: zająć czymś głowę na tyle, by nie myśleć ciągle o dziecku. Ale z czasem zapewne coraz lepiej będę sobie radzić z obowiązkami. A wtedy znajdę także czas, by zadbać o siebie, ponieważ o tym nie wolno zapominać – obiecuje Ania Dąbrowska.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>