www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Angelina Jolie zachwycona urodą Polki!

Anna Wendzikowska potrafi przykuć spojrzenia mężczyzn. Okazuje sięjednak, że zwracają na nią uwagę także kobiety! Nawet tak piękne jak Angelina Jolie!

Gra w serialach, jest dziennikarką wyspecjalizowaną w wywiadach zzagranicznymi sławami. Ponoć od niejednej gwiazdy Hollywood usłyszała komplement pod swoim adresem. Ostatnio była to… Angelina Jolie!

Anna Wendzikowska mówi, że odziedziczyła urodę po mamie, a zamiłowanie do aktorstwa po tacie. Po kim dostała w spadku gotowość do trudnych rozmów z kapryśnymi gwiazdami? Nie wiadomo. Pewne jest jedno: w starciu z piękną Anną mięknie nawet taki „twardziel” jak Angelina Jolie:
– Największym komplementem jest dla mnie, kiedy moi rozmówcy się przede mną choć trochę otwierają– mówi w wywiadzie dla”Przyjaciółki” dziennikarka- Ale naturalnie miło jest usłyszeć” jesteś piękna” z ust hollywoodzkiej gwiazdy. Ostatnio powiedział ami to Angelina Jolie. Teraz operatorzy, którzy byli wtedy ze mną, podśmiewają się, że ja to ta dziewczyna, którą zachwyciła się Angelina Jolie.

Już we wrześniu zobaczymy piękną Anię, aktorkę i dziennikarkę wjednym, również w kolejnym wcieleniu: Wendzikowska zaprezentuje się nam jako tancerka. Ciekawe, czy program będzie oglądać fanka Anny: Angelina..

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>