www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Aneta Zając przerywa milczenie!

Do tej pory aktorka unikała wywiadów i dziennikarzy. Ale wygląda na to, że wreszcie pozbierała się po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem. I znów się uśmiecha!

Ostatni rok nie był dla niej łatwy. Na szczęście Aneta Zając ma przy sobie synów, rodziców i przyjaciół! To dzięki nim jest silną i… uśmiechniętą kobietą!
– Jeśli chodzi o zmiany, to prędzej czy później u każdego przychodzi na nie czas – wyznaje aktorka w wywiadzie dla magazynu „Naj”. – Właśnie zamknął się pewien rozdział w moim życiu. Wierzę, że przyszłość może być dużo ciekawsza. Z natury jestem optymistką.
Wiarę w lepszą przyszłość z pewnością daje jej macierzyństwo:
– Jestem silniejsza, bardziej świadoma siebie i tego, czego oczekuję od życia. Mam teraz inne cele, inne priorytety. Przewartościowałam wszystko. Cieszą mnie rzeczy, których wcześniej nie doceniałam – mówi Marysia z „Pierwszej miłości”.
Ostatnio Aneta ma coraz więcej powodów do radości: pozbierała się po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem, nie przejmuje się doniesieniami tabloidów na temat nowego związku ojca jej dzieci. Sama stara się choć raz na jakiś czas pomyśleć o sobie.
– Podobno życie nabiera tempa po trzydziestce. Dlatego nie boję się przyszłości i wychodzę jej naprzeciw. Zaczęło się bardzo hucznie, od moich niedawnych urodzin. Świętowałam na wrocławskim rynku w gronie przyjaciół i kolegów z produkcji serialu „Pierwsza miłość”. Tak dobrze się bawiłam, że do domu zjechałam dopiero nad ranem. Po raz pierwszy od dawna! Ale było mi to potrzebne – cieszy się Aneta Zając.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>