www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Andżelika wprowadziła się do nowego faceta!

Gwiazda serialu „M jak miłość” nie traci czasu. Ledwie rozstała się z wieloletnim partnerem Michałem Lesieniem, a już wprowadziła się do nowego partnera!


Andżelika Piechowiak i jej nowa miłość, Rafał Olejniczak, spotykają się zaledwie od dwóch miesięcy, ale ich uczucie kwitnie. Jak dowiedział się „Fakt”, zakochany dziennikarz, zaproponował niedawni wspólne zamieszkanie. Co na to aktorka? Bardzo się ucieszyła i… skorzystała z propozycji!

Skąd ten pośpiech? Przecież gwiazda ma gdzie mieszkać; kilka lat temu wraz ze swoim ówczesnym partnerem, Michałem Lesieniem wzięła kredyt na kupno apartamentu w Warszawie. Jednak burzliwe doświadczenia Andżeliki sprawiły, że gwiazda nie chce już wracać do mieszkania, w którym każdy kąt przypomina jej o dawnym uczucia.

Prawdopodobnie więc dlatego Andżelika cieszy się z propozycji Olejniczaka: – Są zakochani i bardzo szczęśliwi. Ona wierzy, że to właśnie ten. Wiele ostatnio przeszła, ale dzięki Rafałowi odzyskała radość życia i nie zadręcza się już przeszłością- zdradza „Faktowi” znajomy gwiazdy.

Ciekawe tylko, czy w mieszkaniu dziennikarza znajdzie się też miejsce dla pupili aktorki, czyli trzech kotów?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>