www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Andżelika Piechowiak: czy na pewno znalazła swojego księcia z bajki?

A miało być tak pięknie! Wspólne mieszkanie, ślub, a może nawet dziecko? Wygląda jednak na to, że związek Andżeliki Piechowiak i Rafała Olejniczaka wcale nie jest idealny…

Odkąd Andżelika Piechowiak rozstała się z Michałem Lesieniem – błyszczy!


– Właściwie śmiało można powiedzieć, że Rafał zjawił się w życiu Andżeliki w odpowiednim czasie. Pomógł jej pozbierać się po rozstaniu z wieloletnim partnerem i okazał się wspaniałym człowiekiem, przy którym ona znów rozkwitła – uważa agentka aktorki, Aldona Wleklak.


Andżelika bardzo zaangażowała się w ten związek, podobno gwiazda „M jak miłość” marzy nawet o dziecku! Jednak okazuje się, że nie wszystko jest takie kolorowe…


– Rafał jest uroczy, inteligenty, ale to typ krótkodystansowca, który nie wchodzi w stałe związki – zdradza przyjaciel dziennikarza przepytany przez tygodnik „Na żywo”. – Wcześniej już cztery inne kobiety liczyły na to, że będą jego żonami, ale jemu nie w głowie małżeństwo.


Według znajomego Olejniczaka, dziennikarz ani myśli teraz zostać ojcem:
– On jest nastawiony na karierę, potrafi pracować po kilkanaście godzin dziennie. Gdzie tu miejsce na rodzinę? – zastanawia się życzliwy przyjaciel.


My jednak mamy nadzieję, że to właśnie piękna Andżelika usidli zapracowanego Rafała…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>