www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Andżelika nie jest sama!

Andżelika Piechowiak mocno przeżywa rozstanie ze swoim partnerem, Michałem Lesieniem. Na szczęście ma przy sobie kogoś, kto potrafi pocieszyć jak nikt!

Byli razem 7 lat, wzięli kredyt na mieszkanie, zaręczyli się w grudniu 2010, jednak decyzję o ślubie odkładali. Andżelika była przekonana, że zawsze będzie szczęśliwa przy boku Michała! W jednym z wywiadów jej najlepsza przyjaciółka, Małgorzata Socha, żartowała nawet:
Myślę, że wspólny kredyt bardziej łączy niż niejeden papier. Poza tym mają wspólne trzy koty. I gdyby coś było nie tak, no to jak je podzielić? Po półtora kota? – śmiała się aktorka.

A jednak koniec nastąpił! Michał Lesień i Andżelika Piechowiak nie są już parą. Co więcej, plotkarskie gazety donoszą, że aktor znany z „M jak miłość” już znalazł sobie inną! Jak z tą sytuacją radzi sobie świeżo upieczona singielka? Nie jest jej łatwo, jednak Andżelika ma przyjaciółkę, na którą zawsze może liczyć. Jest nią Małgorzata Socha:
Gosia ratowała mnie za każdym razem, kiedy miałam trudne chwile – wyznaje aktorka. – Wiem, że gdy dręczy mnie jakiś problem, mogę bez względu na godzinę zadzwonić i pogadać – ona zrozumie. Jest dla mnie jak siostra. Zawsze mogę na nią liczyć.

Małgorzata Socha jest pewna, że wkrótce Andżelika stanie na nogi:
Czasem argumentów mi brakuje – zwierza się gwiazda. – I wtedy trzeba jednym porządnym cięciem zakończyć sprawę. Nie mogę pozwolić, żeby Andżelika rozbierała życie na czynniki pierwsze, bo to i tak nie pomoże. Ale umiem słuchać. Kiedy Andżelika potrzebuje się wygadać potrafi mówić przez trzy godziny! A ja czuję, jakby mi garb urósł od tych jej zmartwień. Mówię tylko: polecam się na przyszłość. Po to ma się przyjaciół.

Źródło: mwmedia.pl


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>