www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Andrzejewicz zrzuca łyżwy

Po kilkutygodniowej walce w „Gwiazdy tańczą na lodzie” z programem pożegnała się Gosia Andrzejewicz.


Rafał Cieszyński znów może triumfować. Przetrwał kolejną strefę „skate-off”.


Na lód powrócił Paweł „Konjo” Konnak,  a Doda jak zwykle dokuczała Justynie Steczkowskiej. Tak wyglądał odcinek „GTNL” , w którym pary tańczyły do dyskotekowych rytmów XX  wieku.Najwięcej fury wśród jurorów zdobył Michał Milowicz. „Lubię taki typ mężczyzny” – przekonywała Doda. „Po raz pierwszy zobaczyłem jak ludzie cieszą się, że tańczą” – stwierdził Tomasz Jacykow.


Agnieszce Włodarczyk przypadł trudny utwór Garou. „Podjęłaś walkę wewnętrzną.  To było piękne” – relacjonował Włodzimierz Szaranowicz.  „Piękna jesteś, ale widziałem że nie czułaś tego” –  krytykował  Jacykow.Paweł „Konjo”  Konnak wystąpił w specjalnym show, w którym sparodiował… Jolę Rutowicz. W specjalnej stylizacji wyglądał niemal jak pierwowzór –  tipsy, farbowane  na różowo włosy, jednorożec…Doda kolejny raz zaczęła się nabijać z Justyny Steczkowskiej. Najpierw przekazała jej swój tekturowy szablon. Stwierdziła, że dzięki nim Steczkowska poczuje się jak królowa. Na koniec programu Dorota Rabczewska zaprosiła swoją rywalkę na koncert do Sali Kongresowej. Steczkowska odmówiła. „Szkoda czasu. Wolę spędzić go z dziećmi” – ripostowała prowadząca.Zmysłowy taniec Gosi Andrzejewicz nie przekonał widzów. Pomimo, że jurorzy przepełnieni byli zachwytem. „Tańczyłaś jak Dorotka z krainy Oz” –  stwierdziła Doda. „Pośladeczki konkretne, wszystko widać. Matko boska, ja mało zawału nie dostałem” – ekscytował się Jacykow.Andrzejewicz po stoczonej walce z Rafałem Cieszyńskim musiała pożegnać się z programem. W „ostatnich chwilach” na lodowej tafli towarzyszyli jej „Gosiomaniacy”, czyli jej fani.  Dowiedzieliśmy się od wokalistki, że nie zamierza startować w innych programach rozrywkowych typu show. Zdradziła, że chce się teraz zająć płytą.


Wpisz komentarz

  1. 12 stycznia 2009 09:17

    sweetLidziaxx:

    No Gosia nigdy nie bedziesz taka jak Doda. I nie próbuj sie ubiera? jak ona!!! A i jeszcze jedno nie pododa?y mi sie twoje wystepy w programie ,,Gwiazdy tancza na lodzie,, przykro mi. A no mog?abys troche schudnac…

Podobne posty:

/* */?>