www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gosia Andrzejewicz w duecie z Dr Albanem!

Po przerwie spowodowanej m.in. nagrywaniem nowej płyty, Gosia Andrzejewicz znów wraca w szpony showbiznesu. Właśnie nagrała utwór z Dr Albanem, który może okazać się hitem, lada chwila trafi do radiostacji.  Wokalistka ma też nową menadżerkę.

„Loverboy” to tytuł nowego singla Andrzejewicz, nagranego we współpracy z gwiazdorem eurodance – Dr Albanem. Oficjalna premiera piosenki „Loverboy” będzie miała miejsce 12 maja w stołecznym klubie Mirage (w Pałacu Kultury i Nauki). Na imprezie wystąpi także Dr Alban.

Na swoim Facebooku Gosia udostępniła fragment piosenki, która trafi na nową płytę nie tylko jej, ale również Dr Albana. A co za tym idzie, utwór będzie promowany na całym świecie. Plany Gosi związane z powrotem okazują się nie ograniczać tylko do wydania płyty i występowania w Polsce. Młoda artystka za swój cel obrała sobie całą Europę.

Jak doszło do współpracy obojga? Dr Alban trafił na jeden z utworów Gosi Andrzejewicz w internecie i postanowił posłuchać kolejnych piosenek. Kilka dni później zadzwonił do niej z propozycją współpracy.  Polka bez wahania przyjęła zaproszenie na sesję nagraniową w Sztokholmie. Efektem kooperacji jest piosenka „Loverboy” utrzymana w tanecznych klimatach.

Za produkcję utworu odpowiada światowej klasy producent Anders Nyman – twórca hitu Infinity a także członek grupy Guru Josh Project.

Gosia Andrzejewicz ma też nową menadżerkę ds. promocji, Agnieszkę Jedlińską. Ojciec piosenkarki nadal będzie się zajmował organizacją koncertów, nie będzie już jednak współpracował z mediami. Obecnie pracuje nad swoją czwartą, solową płytą.

Chcesz zadać pytanie Gosi Andrzejewicz? Napisz je na adres: topstars.pl@gmail.com; zadamy je w Twoim imieniu!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>