www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Andrzej Krzywy patrzył na mnie krzywym okiem!

Wojna między muzykami De Mono trwa. Obecnie nagrywają i koncertują więc… dwa zespoły używające tej nazwy.

Andrzej Krzywy

Jeden to kapela Andrzeja Krzywego, który z byłymi muzykami „Mafii” już odniósł sukces hitem „Póki na to czas„. Drugi zespół tworzy Marek Kościkiewicz z resztą dawnego składu. Choć panowie procesują się już od lat, nie mogą dojść do porozumienia. Nie mogą też patrzeć na wzajemne poczynania.

Świadkiem tych przepychanek był nowy wokalista grupy, którą dowodzi Kościkiewicz, Michał Karpacki. Nowy wokalista, obdarzony potężnym głosem, tak relacjonuje przypadkowe spotkanie z Krzywym:
– Nie było to miłe spotkanie. Andrzej Krzywy patrzył na mnie krzywym okiem. Był roztrzęsiony, zestresowany, nerwowy.- opowiada Michał Karpacki- Ale ja nie czuję się niczemu winny, wręcz przeciwnie. Zostałem zaproszony przez Marka Kościkiewicza i nie zamierzam naśladować Andrzeja Krzywego, co mi zarzucił.

Nowy wokalista nie ma też żadnych wątpliwości co do tego, kto powinien używać nazwy „De Mono”:
– Andrzej Krzywy nie powinien mieć pretensji, bo z tego co mi wiadomo, założycielem De Mono jest Marek Kościkiewicz- mówi Karpacki- Muzycy z nim współpracujący grali w komplecie w tym zespole od początku i mają pełne prawo do używania nazwy De Mono.

Wielu prawników podziela taką opinię. Może więc „zestresowany” Marek Kościkiewicz powinien zaśpiewać do
swojego dawnego kolegi: „Póki na to czas, pogadamy jak za dawnych lat”?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>