www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Andrzej Grabowski o graniu w reklamach

W rozmowie z „Galą” aktor opowiada o tym, dlaczego nigdy nie zgodził się na udział w reklamie jakiegokolwiek produktu.

Wyznaje, że po prostu nie dostał nigdy interesującej propozycji. „To bardzo dobre pieniądze, więc jest to jakieś dowartościowanie finansowe dla ludzi, którzy całe życie pracowali na swoją wartość. Tak jak Marek Kondrat. Jego reklamy to bonus za to, że jest dobrym aktorem. Albo Gajos, choć ja nawet nie wiem, czy on w ogóle kawę pije”– mówi o kolegach po fachu.

Andrzej jest dumny z tego, że raz udało mu się odmówić udziału w reklamie, która miała na celu oszukiwanie ludzi. Pomimo ogromnej stawki nie skusił się. „Odmówiłem udziału w bardzo intratnej reklamie, ale uznałem, że jest ona już wyłącznie oszustwem i naciąganiem. Miałem reklamować konkursy SMS-owe, typu: „wyślij SMS-a, a wygrasz 2 tysiące”. To zbyt wielka mistyfikacja. Bo tych SMS-ów nie będzie wysyłał przecież Kulczyk, tylko najbiedniejsi. Skuszą się, że wygrają, a tu nic. Pomyślałem sobie wtedy, że stać mnie na to, żeby nie mieć tych pieniędzy, choć przyznam, że były niemałe. Miałem potem co prawda ambiwalentne uczucia – z jednej strony byłem z siebie bardzo dumny, a z drugiej myślałem: „A ty głupi, chłopie, jesteś”. Ale udało się, potrafiłem odmówić”– zdradza.

Dobrze wiedzieć, że jest wśród celebrytów chociaż jedna osoba, która ma na uwadze nie tylko pieniądze, ale i dobro innych ludzi.

Grabowski_Andrzej

Grabowski_Andrzej_zona


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>