www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Andrzej Gołota pokona każdego w Tańcu z gwiazdami!

Jak się okazuje, popularny show gromadzi swoich sympatyków nie tylko przed telewizorami, ale i w punktach… bukmacherskich.

Z informacji firmy Star-Typ Sport wynika, że poziom sympatii widzów można określić nie tylko poprzez ilość zdobytych SMSów, ale również dzięki tendencjom zawieranych na kolejne odcinki zakładów.

Po pierwszych trzech tygodniach największą sympatię widzów zyskał Andrzej Gołota, startujący w parze z Magdaleną Soszyńska-Michno. Świadczy o tym zarówno największa ilość zebranych SMSów, jak i typowania widzów, którzy chętnie obstawiają zwycięstwo Gołoty z każdą parą, szczególnie jeśli chodzi o głosowanie telefoniczne. Faworytkami do wygrania całej, XII edycji programu, pozostają Edyta Górniak oraz Patrycja Kazadi.

„Jako zwyciężczynie programu według naszych Klientów przodują Edyta Górniak i Patrycja Kazadi. Najmniej popularna wśród widzów jest Anna Kalata, której odpadnięcie z programu od pierwszego odcinka obstawia wielu graczy” – mówi Michał Rurański, ekspert Star-Typ Sport.

Osoby typujące chętnie wybierają również pojedynki „1 na 1”. W tego typu zakładach największym zaufaniem cieszy się Monika Pyrek, która według nich pokona w najbliższym odcinku Marysię Niklińską. Faworytką 4 odcinku niezmiennie pozostaje Edyta Górniak. W zakładach na ilość SMSów uzyskanych od widzów przoduje oczywiście bokser Andrzej Gołota.

aka

ANDRZEJ GOŁOTA, MAGDA SOSZYŃSKA-MICHNO

GASOWKSI_PIOTR_SOSZYNSKA_MICHNO_MAGDALENA_GOŁOTA_ANDRZEJ

SOSZYNSKA_MICHNO_MAGDALENA_GOŁOTA_ANDRZEJ

Magdalena Soszyńska-Michno, Andrzej Gołota

Magdalena Soszyńska-Michno, Andrzej Gołota


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>