www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Andersz w śpiączce?!

Znajomi i fani Alana Andersza są w szoku. Według nieoficjalnych informacji trafił on do szpitala gdzie przeszedł zabieg trepanacji czaszki i przebywa w śpiączce.

Jak donoszą media, 24-letni aktor (znany z serialu „39 i pół”)  trafił do szpitala na oddział neurochirurgiczny z ciężkim urazem głowy. Nie wiadomo, czy jest to wynikiem wypadku czy bójki, do której miało dojść według informacji tabloidów.

Wiadomo, że Alan wybrał się na imprezę urodzinową swojego kolegi. Według „Faktu” odbyła się ona w klubie nocnym. Aktor miał stać się uczestnikiem szamotaniny, po której spadł ze schodów i dostał wylewu krwi do mózgu. Zdaniem „Super Expressu” przy jego łóżku czuwa teraz rodzina.

Alan Andersz został jurorem programu „Tylko taniec”, który zostanie wyemitowany od marca w Polsacie. Kilka odcinków zostało już nagranych. Nie wiadomo czy jego udział w produkcji nie zostanie teraz zagrożony.

Szkoda chłopaka!


Wpisz komentarz

  1. 26 kwietnia 2012 19:10

    Andersz wraca jutro do jury! | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale:

    […] dużego natężenia i stresu. Podobno przeszedł już próby. Przypomnijmy, że w połowie lutego Andersz miał wypadek, podczas którego uderzył się w głowę i stracił przytomność. Przeszedł szereg zabiegów w […]

Podobne posty:

/* */?>