www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Aleksandra Woźniak do pracy lata samolotem

Popularna aktorka, znana m.in. z serialu „Linia życia” i „13 posterunek” od grudnia ubiegłego roku jest prezenterką stacji Romance TV prezentującej seriale i filmy o tematyce romantycznej.

Nagrania programów z udziałem Aleksandry Woźniak odbywają się w studiach Romance TV w Monachium, w Niemczech, stąd też Woźniak regularnie kursuje na trasie Warszawa stolica Bawarii. Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcy tysiące Polaków służbowo podróżuje samolotami, gdyby nie fakt, że gwiazda… panicznie boi się latać.

 

Nagranie programu to dla mnie prawdziwe wyzwanie, na szczęście lot trwa tylko półtorej godziny, ale i tak bardzo się denerwuje. Stosuje wszystkie sposoby aby się uspokoić od kontroli oddechu po starą, sprawdzoną melisę. I nijak nie pomaga mi myśl, że  podróże samolotami to najbezpieczniejszy środek transportu. Na szczęście samo nagranie to już czysta przyjemność – śmieje się Woźniak.

Programy i zapowiedzi Woźniak można obejrzeć codziennie o godzinie 16:00 na antenie Romance TV.  Oprócz występów w programach stacji Woźniak jest również głosem Romance TV w radiowych kampaniach reklamowych, czy też reprezentować kanał Romance TV na eventach, którym patronuje kanał.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>