www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Aleksandra Szwed wystąpiła z zagraniczną gwiazdą

24 kwietnia w klubie Stodoła Aleksandra Szwed wystąpiła razem z niemieckim zespołem Vintage Vegas.

Vintage Vegas podbijają niemiecki rynek muzyczny. Ich debiutancki album „Let’s Swop” uzyskał status złotej płyty i otrzymał wiele muzycznych nagród. Koncertem w warszawskiej Stodole, grupa rozpoczęła wiosenną trasę koncertową po Polsce.

foto: mwmedia

Vitnage Vegas to trzech dżentelmenów grających muzykę swop – połączenie swingu i popu. Zainspirowani starym stylem życia i wielkimi hitami odnaleźli w muzyce to, co dziś można nazwać idealną synergią brzmienia.

Ich swopowe aranżacje nadają nowe brzmienie takim utworom jak „Only Man In the World”, „Don’t You Worry Child” czy „Hangover”. Ich własne kompozycje – „Here I Am” czy „For Once In My Life” – trafiają w gusta nie tylko fanów swingu, ale także entuzjastów dobrego popu. W marcu odbyła się premiera teledysku zespołu Vintage Vegas – „Here I am”.

Aleksandra Szwed – polska aktorka i wokalistka. Od ponad dekady związana z telewizją, teatrem i sceną muzyki rozrywkowej. Piękna i wszechstronnie uzdolniona. Znana z kultowego serialu „Rodzina zastępcza”, „Ranczo”, „Barwy szczęścia”, programów „Jak oni śpiewają”, „Gwiazdy tańczą na lodzie”, sztuk teatralnych : „Dwie połówki pomarańczy”, „Antoine”, „Siostrunie”.

Aleksandra idealnie pasuje do naszego międzynarodowego trio – mówi Tom Marks, lider zespołu Vintage Vegas. – Bardzo się cieszymy, że przyjęła nasze zaproszenie i już 24 kwietnia wystąpi razem z nami. Choć doskonale zdajemy sobie sprawę, że gdy wyjdzie na scenę, już nikt nie będzie chciał na nas patrzeć, tylko na nią – dodaje wokalista przed koncertem.

Mamy nadzieję, że nasz wspólny występ z Aleksandrą będzie początkiem fantastycznej współpracy – podkreśla Inan Lima z Vintage Vegas. – Od samego początku czuję, że między naszą – teraz już czwórką – jest fantastyczna chemia muzyczna – dodaje Inan.

Tom jest urzekającym dżentelmenem, o uśmiechu, który potrafi stopić lód. Takie propozycje po prostu się przyjmuje -mówi Aleksandra Szwed. Występ w towarzystwie trzech tak przystojnych i utalentowanych mężczyzn, drogie Panie, same rozumiecie. Nad czym tu się zastanawiać? No i te niesamowicie zaaranżowane piosenki. Nie mogę się doczekać piątku. Bądźcie z nami, to będzie wieczór magii w swingu– zaprasza Aleksandra.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>