www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Aleksandra Kielan zwyciężczynią The Look Of The Year 2014!

Po wielu miesiącach castingów i przygotowań, polska edycja konkursu The Look Of The Year wyłoniła tegoroczną zwyciężczynię. The Look Of The Year 2014 została 16-letnia Aleksandra Kielan z Częstochowy! Podczas tej wyjątkowej modowej imprezy, która odbyla się 29 sierpnia w Centrum Promocji ASP w Łodzi, wyłonione zostaly przyszłe gwiazdy modelingu. Transmisja na żywo z finału konkursu Schwarzkopf THE LOOK OF THE YEAR miała miejscce na antenie TVP2. Galę poprowadzili: Maciej Musiał i Tomasz Kammel.

 

Jak co roku w jury konkursu zasieli najbardziej znani projektanci oraz eksperci związani z modową branżą, którzy oceniają predyspozycje przyszłych modelek. W tym roku w jury Schwarzkopf The Look Of The Year byli nimi m.in. duet projektantów Bohoboco, Paprocki & Brzozowski, projektantka Viola Piekut, a także założycielki marki Bizuu. Podczas gali finałowej każdy z projektantów pokazał swoją najnowszą kolekcję, którą zaprezentowaly finalistki konkursu.

Aleksandra od poczatku byla moja faworytka, ale calkowicie przekonalam się do niej w momencie, kiedy zobaczylam ja w suknie mojego projektu – poruszała się w niej z niezwykłą gracją i stylem, które posiadają naprawdę doświadczone modelki – powiedziala jedna z jurorek, projektantka Viola Piekut.

The Look Of The Year jest najstarszym konkursem dla dziewczyn, które chcą spróbować swoich sił jako modelki. Rokrocznie polska edycja cieszy się coraz większą popularnością wśród dziewczyn, czego dowodem są sukcesy modelek, które zaczęły swoje kariery od zwycięstwa w konkursie – mówi Jagoda Piątek-Włodarczyk, organizator konkursu.

Jednak gala Schwarzkopf THE LOOK OF THE YEAR to nie tylko konkurs, ale także duże widowisko telewizyjne, podczas którego wystąpilo szereg gwiazd i artystów muzycznej sceny m.in. Pectus czy Grzegorz Hyży.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>