www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Album z Tańca z Gwiazdami

Nie możecie oderwać oczu od pięknych kreacji w „Tańcu z Gwiazdami”? Jeśli tak, to mamy coś dla Was. Album autorstwa stylistki tego programu!

media.worxx wydała w tym tygodniu wyjątkowy album prezentujący najpiękniejsze kreacje „Tańca z Gwiazdami” z ostatnich jedenastu edycji programu. Autorką i pomysłodawcą książki jest Dorota Williams, pionierka stylizacji telewizyjnej w Polsce.

W albumie znalazły się unikatowe fotografie najbardziej zapadających w pamięć kreacji, zdjęć gwiazd z planu, wiele anegdot oraz barwnych historii zza kulis programu. Podczas lektury zachwyca zarówno pieczołowicie przygotowana strona graficzna książki jak i pełne emocji i namiętności historie rywalizujących par.

Jest to fenomen na skalę światową. Źródła popularności polskiej edycji „Tańca” powinniśmy szukać w szczególnym nacisku na grę światłem i strojem, opowiadanie anegdot tańcem. Ta ruchoma „scenografia” tworzy unikalny klimat widowiska, nie nudzi widza. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi z możliwości ofiarowania czytelnikom tak wyjątkowej pozycji uchylającej rąbek tajemnicy sukcesu „Tańca z Gwiazdami”Tomasz Szustakiewicz, prezes media.worxx.

aka

gorniak_edyta_kliment_jan

ZAWADZKA_DOROTA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>