www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Akuszerka gwiazd

Terentiew: „Jestem taką akuszerką gwiazd”. Nina twierdzi, że dzięki niej nawet Edyta Górniak ponownie odniosłaby sukces.

Czy wykorzysta swoją moc, aby pomóc Edycie?

„Ma wielką duszę i wielki głos. Jest nieźle pokręconą osobą, ale gdybym była jej przyjaciółką to pewnie wiele rzeczy bym jej doradziła. Ale ona jest bardzo nieufna. Jestem taką akuszerką gwiazd. Kiedyś przez przypadek znalazłam się w jury „Szansy na sukces”. Wystąpiła wtedy Justyna Steczkowska. Wyszło takie małe coś w ohydnym cylindrze i ryknęło „Boskie Buenos”. Spojrzeliśmy po sobie z Wojtkiem Mannem i ten wzrok mówił jedno: Ona musi wygrać. Mam też niewyobrażalną sympatię do Maćka Maleńczuka, ponieważ prosto z ulicy wprowadziłam go na antenę telewizyjną”- wyznała w rozmowie z tygodnikiem „Świat i Ludzie”.

Górniak, pomimo świetnego głosu, twierdzi, że sama potrafi wrócić na szczyt. Czy faktycznie uda jej się to zrobić? W polskim show biznesie nie wystarczy talent, aby zyskać fanów. Oby udało jej się odpowiednio wykorzystać szanse. Brakuje nam gwiazd, które mogą pochwalić się tak wyjątkowym głosem jak ona.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>