www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Aktorzy kontra sportowcy

24 i 25 września w podwarszawskim klubie golfowym Lisia Polana najlepsi golfiści w Polsce zmierzyli się w Wielkim Finale najważniejszego polskiego turnieju golfowego Deutsche Bank BMW Pro-Am Tour.

W ramach turnieju odbyły się również rozgrywki Deutsche Bank Pro-Am Stars, w których wzięli udział aktorzy i sportowcy – zarówno początkujący, jak doświadczeni golfiści. Dla wyrównania szans, w każdej z dwóch grup znaleźli się zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, a te zmierzyły się podczas pokazowej gry na jednym dołku.

Rozgrywki gwiazd były zwieńczeniem prowadzonej przez cały czas trwania turnieju akcji charytatywnej, w ramach której gracze biorący w nich udział – dzięki uzyskiwanym wynikom – gromadzili pieniądze, które zostaną przekazane Fundacji Przyjaciółka zajmującej się realizację długoletnich programów pomocy, które w sposób wymierny i trwały mogą wpływać na poprawę trudnej sytuacji jej podopiecznych. Dodatkowo każdy z biorących udział w rozgrywkach mógł napotkać na polu golfowym tzw. Charity Bunker. Gracz, który skierował tam piłeczkę, miał szansę wpłacić dowolny datek na rzecz Fundacji.

Do udziału w charytatywnych rozgrywkach Deutsche Bank Pro-Am Stars zostali zaproszeni m.in: Mateusz Kusznierewicz, Krzysztof Materna, Marek Włodarczyk, Andrzej Supron, Tomasz Iwan, Sambor Czarnota i Zbigniew Zamachowski.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>