www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Aktor z „Przyjaciółek” zmienił nazwisko. Dlaczego?

Adam Adamonis, aktor serialu „Przyjaciółki” postanowił dokonać dużej zmiany w swoim życiu. Zmienił nazwisko.

 

Jako Adam Krawczyk funkcjonował od samego początku w świecie aktorskim, a każdy wie, że Krawczyków jest mnóstwo. Aktor się przyznał, że grał w „Pierwszej miłości” z Mikołajem Krawczykiem. Nie była to komfortowa sytuacja, ale nie z tego powodu zdecydował się na zmianę.

Zafascynowała go historia i osobowość jego dziadka od strony mamy – Czesława Adamonisa. W czasie wojny był kierowcą czołgu i bardzo skrytym człowiekiem, ale Adam pamięta jedną wzruszającą historię.

Bomba trafiła w czołg i z wielkim trudem udało się jemu uciec z płonącej maszyny. Nie mógł pomóc swoim kolegom. Pamiętam jego kamienną twarz, pod którą kryła się wielka wrażliwość. Zawsze mnie wspierał w moich wyborach. Nawet w tych, które były drastyczne dla rodziny, jak przeprowadzka do Warszawy w wieku 17 lat. Dawał rady, był bardzo stanowczy, wspierał mnie finansowo do końca swojego życia. Dzięki niemu poszedłem na AWF, ale zrezygnowałem po pierwszym roku. To nie było dla mnie. Akademia Teatralna była świetnym wyborem.

Nazwisko Adamonis pochodzi z Litwy. Dziadek urodził się w Woronowie (dziś Białoruś) gdzie wtedy tereny były polskie. Po wysiedleniu szukał rodziny na całym świecie, ale niestety nie znalazł. Adam wiedział, że dziadek chce aby to nazwisko jakoś przetrwało, a on sam czuł, że ma trochę z Adamonisa i nie chciał żeby przepadła pamięć o tak ważnej osobie jaką była jego postać dziadka. W rodzinie było wielkie zaskoczenie, ale kiedy zgodził się jego ojciec, Krawczyk nie wahał się dłużej. Zmienił nazwisko i teraz czuje jakby zaczął nowy etap w swoim życiu,. Ma więcej energii do działania i wiele pomysłów na swoją przyszłość. Wie, że rozwija się w aktorstwie. Dostaje ciekawe role, a to dla niego teraz najważniejsze.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>