www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Aktor, który chciał być policjantem

Marek Bukowski jako przystojny twardziel?!

„To była niedziela, a ja z samego rana dostałem wezwanie do Zamku w Przegorzałach. Na miejscu czekał już na mnie trup i czworo podejrzanych”.

Myślisz, że mówi to Bruce Willis lub Vin Diesel? Nie, to Marek Bukowski, który w ekranizacji bestsellerowego kryminału „Uwikłanie” gra komisarza Smolara. Marek Bukowski wcielając się w postać detektywa z wydziału kryminalnego, wzorował się na klasykach kina – między innymi na Jacku Gittesie granym przez Jacka Nicholsona w „Chinatown” – Romana Polańskiego.

„Jestem takim samotnikiem, nie stroniącym od mocnych trunków i innych używek” mówi o swojej postaci Marek Bukowski, grająca z nim Maja Ostaszewska dodaje: „Smolar jest tajemniczy, trochę mroczny, to typ outsidera”. Tacy jak on śledztwa prowadzą samotnie, zmagając się z parszywą rzeczywistością w oparach alkoholu. Są twardzi, nieustępliwi i oszczędni w słowach, za to wierni miłości swego życia. A gdy kończą zadanie, bez mrugnięcia okiem, zajmują się nowym śledztwem.

„Zawsze chciałem być policjantem– mówi Marek Bukowski. Cieszę się, że to marzenie mogłem zrealizować na planie Uwikłania, to była ekstremalna przygoda”.

aka

ostaszewska_bukowski2

ostaszewska_bukowski_1

„Uwikłanie” od 3 czerwca w kinach!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>