www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Agresywny Michał Piróg

Choreograf otwarcie przyznaje, że nie stroni od używek. Kłopot w tym, że one często wyzwalają agresję…

 

O tym, że Michał Piróg lubi sobie wypić i zapalić, wiadomo od dawna. Czasem jego skłonności do rozrywkowego stylu życia wywołują śmieszne sytuacje.

– Ciągle mam szalone pomysły na dobrą zabawę – mówił Michał Piróg w wywiadzie dla „Flesza”. – Na przykład ostatnio na placu Zbawiciela postawili ogromną tęczę. Idąc w nocy z przyjaciółmi postanowiłem na nią wejść. Chciałem sprawdzić, czy na jej końcu są pieniądze. Niestety, nie było, za to stała policja. Mundurowi spisali jurora „You can dance” i sprawdzili, czy nie posiada narkotyków! Taka reakcja rozbawiła Michała Piroga.

– Jestem za legalizacją. Marihuana naprawdę pomaga w wielu chorobach. Jeśli ktoś jest dorosły i ma ochotę, to po co mu tego zabraniać?

Były tancerz nie tylko lubi „zioło”, ale też alkohol, najlepiej w dużych ilościach. Problem jednak polega na tym, że wtedy Piróg reaguje bardzo agresywnie.

– Tam gdzie chodzę na imprezy, a nie są to imprezy show-biznesowe, to owszem – leje się – wyznaje. – Nie widzę w tym nic złego. Prawdą jest jednak, że nadmiar alkoholu wywołuje agresję. Ostatnio pobiłem się z pijanym gościem. Jakiś gówniarz wołał do mnie: „Ty pedale, ty Żydzie!”

Jak skończyła się ta wymiana zdań? Tego celebryta akurat nie chce ujawnić…


Wpisz komentarz

  1. 27 lutego 2013 15:20

    Mark:

    Im wyżej się zajdzie tym upadek boleśniejszy.
    Jeszcze kilka lat i aroganckie żydzisko leci na dno – alkohol każdemu da radę 😉

Podobne posty:

/* */?>