www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Agnieszka Włodarczyk uciekła od Mikołaja?

Jej miłosne wyznania wywołały w mediach prawdziwą burzę! Nic dziwnego, że teraz Agnieszka Włodarczyk chce trochę odpocząć od zamieszania, które zrobiło się wokół jej osoby…

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk to dziś jedna z najgorętszych par show-biznesu. Jednak ostatnio emocje w ich związku nieco ostygły. Wszystko przez zaskakującą decyzję Agnieszki.

– Choć Agnieszka i Mikołaj udzielili wywiadu, w którym wyjaśnili, że zaczęli się spotykać dopiero, gdy oboje zakończyli dawne związki, ludzie i tak w to nie uwierzyli  – zdradza „Na żywo” znajoma aktorki. – Ilość złośliwych komentarzy, które pojawiały się na jej temat w internecie, załamała ją. Do tego na planie „Pierwszej miłości”, ignorowana przez kolegów, trzymających stronę Anety Zając, zaczęła czuć się źle…

Agnieszka nie wytrzymała więc presji otoczenia i zrezygnowała z serialu. Aktorka nie ma powrotu na plan „Pierwszej miłości”, gdyż scenarzyści uśmiercili jej postać. Zakochana Agnieszka jednak nie narzeka. Teraz poświęci się muzyce. Póki co jednak zbiera siły i szuka inspiracji nad… polskim morzem, gdzie samotnie spędza czas.

– W Darłowie mieszka babcia Agnieszki, która jest dla niej autorytetem w sprawach sercowych – zdradza znajoma aktorki. – Ze swoim mężem przeżyła szczęśliwie 40 lat. Może to ona poradziła wnuczce, by nie spieszyć się ze ślubem?

Co w tym czasie porabia Mikołaj? Aktor nie może sobie pozwolić na beztroskie leniuchowanie: pracuje na planie serialu „Misja Afganistan” w Świętoszkowie koło Legnicy.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>