www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Agnieszka Włodarczyk: „Dosyć tych plotek!”

Aktorka, która uwikłała się w romans z Mikołajem Krawczykiem jest już bardzo zmęczona plotkami i obelgami, które w internecie krążą wokół jej osoby. Dlatego postanowiła wyznać „całą prawdę” o swoim związku z kolegą z planu…

Gdy Agnieszka Włodarczyk zaczęła romansować z Mikołajem Krawczykiem, w internecie zawrzało. Nic dziwnego, aktor był przez wiele lat związany z Anetą Zając, z którą ma roczne bliźnięta. Ciemnowłosa aktorka była więc oskarżana o rozbicie nieformalnego związku i niszczenie rodziny. Ale według Włodarczyk sprawa wygląda zupełnie inaczej.

„Nie rozbiłam żadnego związku. Ja i Mikołaj byliśmy wolnymi ludźmi tuż po rozstaniach” – napisała w smsie do „Party”.
To zaskakujące wyznanie potwierdza też sam Mikołaj, według którego związek z Anetą zaczął się psuć grubo ponad dwa lata temu! Sytuacji nie uratowało nawet przyjście na świat dzieci. W końcu oboje podjęli decyzję o rozstaniu.

– Bardzo długo rozmawialiśmy z Anetą o naszym związku. Oboje jesteśmy dorosłymi ludźmi i zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nie ma sensu tego ciągnąć dalej. Nie było kłótni, ani wrzasków tylko dojrzała dyskusja – zwierza się „Party” aktor.

Przy okazji para postanowiła zdementować plotkę głoszącą, że rodzice Mikołaja liczą na to, że wróci on do Anety. Mikołaj już dawno przedstawił swoją nową ukochaną rodzicom, a ci pogodzili się z decyzją syna, mało tego, na premierze filmu „Kac Wawa” aktor przyszedł z mamą i… nowa ukochaną!.

– Moi rodzice są bardzo liberalni i wierzą w moje życiowe wybory – skomentował sprawę Mikołaj.

Wiele wskazuje na to, że mama Mikołaja jest jedną z niewielu osób przychylnych Agnieszce Włodarczyk. Czy wyznanie prawdy o ich związku to zmieni?

„Po co mam się udzielać? Ludzie i tak mnie już ocenili, chociaż nie znają faktów. A w tej całej sytuacji nie ma osób ani dobrych ani złych” – pisała aktorka do „Party”.


Wpisz komentarz

  1. 19 marca 2012 19:44

    kara109:

    I tak jej nie na widzę sztuczna lala z domu starców !

Podobne posty:

/* */?>