www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Agnieszka Więdłocha na trzepaku – dzieciństwo i serial „Powiedz TAK!”

Agnieszka Więdłocha gra jedną z głównych ról w nowym serialu „Powiedz TAK!”, który już jutro, o godzinie 21.30 zadebiutuje na antenie Telewizji POLSAT. Serialowa Justyna to optymistyczna singielka, wierna – na śmierć i życie – przyjaciółka Basi (Katarzyna Zawadzka)


Kolega z serialu, Paweł Domagała, żartuje z Agnieszki, iż serial miał mieć pierwotnie tytuł „Więdłocha na trzepaku”. Dlaczego? W każdym odcinku jej bohaterka, Justyna i Basia przesiadują na trzepaku omawiając życiowe problemy.

Spotkania na trzepaku są również miłym wspomnieniem z dzieciństwa aktorki, o czym opowiedziała w najnowszym wydaniu magazynu „Skarb”.
– Na moim osiedlu nie było trzepaków, ale pamiętam trzepak pod domem mojej babci. Przesiadywałam tam z koleżanką Mają, która mieszkała nad moimi dziadkami. Miałyśmy po osiem, może dziesięć lat. Kiedy wracam myślami do naszych rozmów, wydają mi się wręcz egzystencjalne. Poważne wyznania o życiu, śmierci, chłopakach, szkole, lekcjach, rodzicach. O różnych problemach dorastania, o ciele, które się tak zaczynało wtedy zmieniać. To było niesamowite. Niedawno kręciłam taki serial (przyp.redakcji „Powiedz TAK!”) – emisja jeszcze przed nami – i tam są takie same sceny na trzepaku. Siedzimy na nim z przyjaciółką i przeprowadzamy rozmowy o życiu i śmierci. Tylko, że mamy dwadzieścia parę lat, więc dochodzą do tego jeszcze papierosy i wino – ze śmiechem opowiada Agnieszka Więdłocha.

„Powiedz TAK!” to obyczajowo – komediowa historia, która w zabawny sposób przedstawia życiowe wzloty i upadki warszawskich trzydziestolatków.

Premierowy odcinek już jutro, 1 marca (wtorek), godz. 21.30 w Polsacie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>