www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Agnieszka Warchulska nie zostanie na urlopie wychowawczym!

Aktorka i jej partner, Przemysław Sadowski spodziewają się drugiego dziecka! Już teraz przyszła mama deklaruje, że nie ma zamiaru spędzić w domu tak wiele czasu, co przy pierwszym dziecku i że… szybko wróci na plan!

Agnieszka Warchulska

Kiedyś błyszczała na imprezach w seksownych kreacjach i czerwonej szmince na ustach. Dziś, bez makijażu i w wygodnych tunikach, ale za to ze ślicznym brzuszkiem Agnieszka Warchulska prezentuje się superkobieco! Aktorka promienieje i nie może się doczekać drugiego potomka. Podobnie jej mąż, Przemysław Sadowski oraz 6-cio letni Jaś.

Pojawienie się na świecie chłopca było prawdziwą rewolucją dla niezależnej i obsypywanej propozycjami aktorskimi Agnieszki:
– Kiedy Jaś się urodził, nasze życie zostało podporządkowane tylko jemu– wyznaje aktorka- Odrzuciłam dwie role, żeby spokojnie zająć się macierzyństwem. Szanuję kobiety, które zajmują się wyłącznie wychowywaniem dzieci, jednak już wiem, że do takiego życia się nie nadaję.

Tym razem Agnieszka Warchulska nie zamierza poświęcić się dziecku, gotować zupek i prasować sterty ciuszków, bo tuż po urlopie macierzyńskim będzie chciała wrócić do pracy. W wychowaniu maluchów pomoże jej sprawdzona niania.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>