www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Agnieszka Szulim wyszła za mąż… dla babci?

Dziennikarka pierwszy raz szczerze opowiada o swoim związku z Adamem Badziakiem, motocyklistą rajdowym.

Decyzja o rozstaniu z mężem, którą Agnieszka podjęła rok temu wywołała zaskoczenie. Dlatego dopiero dziś prezenterka przyznała, że wzięła ślub… pod przymusem!

– Tradycyjny model rodziny się nie sprawdził.- wyznała Agnieszka Szulim na łamach magazynu „Pani”- Kultura karmi nas pewnymi schematami, jak powinno wyglądać szczęśliwe życie. Dotyczy to szczególnie kobiet. Przez pierwsze trzy lata wychowywała mnie ukochana babcia, która powtarzała, że najważniejsze to wyjść za mąż. Nie twierdzę, że to dla niej stanęłam przed ołtarzem, bardzo kochałam mojego męża, ale gdzieś z tyłu głowy pojawiła się myśl, że babcia się ucieszy.

Po jakimś czasie Agnieszka zaczęła się jednak dusić w związku z motocyklistą rajdowym, który specjalnie dla niej wybudował dom. Rezydencja w podwarszawskiej Magdalence była dla prezenterki jak złota klatka:
– Przytłaczała mnie świadomość, że wiem, jak będzie wglądało moje życie za 10 lat.– zdradza Szulim- Kobiety, jeśli są nieszczęśliwe w relacji już nie czekają, aż mąż je zostawi dla młodszej, tylko odchodzą same.

I dlatego właśnie Agnieszka Szulim odeszła od swojego przystojnego męża…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>