www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Agnieszka Szulim: „Dziecko? Nie…”

Znana dziennikarka mówi wprost o tym, że raczej nie zostanie mamą…

W ostatnich latach celebrytki prześcigały się w prężeniu ciążowych brzuszków. Ale do tego grona szczęśliwych mam nie ma zamiaru dołączyć Agnieszka Szulim. Czyżby gwiazda nie była gotowa na macierzyństwo?

 

Biologicznie tak – mówi w wywiadzie dla „Vivy!”. – Tylko, że ja nie mam w sobie instynktu, który nakazywałby mi pozostawianie czegoś po sobie, żeby patrzeć na kogoś i widzieć w nim swoje geny i taką małą Agnieszkę.

Celebrytka nie czuje wcale presji związanej z macierzyństwem, choć ma już 36 lat.

Jeżeli będę miała dziecko, to chciałabym dać dziecko mężczyźnie, którego kocham, to będzie nasze wspólne dzieło, a nie spłodzić dziecko, bo zegar biologiczny tyka. Nie muszę mieć dziecka. Jest duża szansa na to, że nie będę go miała – mówi.

Agnieszka Szulim na razie na pierwszy miejscu stawia karierę.

Brutalnie powiem tak: mam 36 lat, jestem jedynaczką, odkąd pamiętam, jestem sama i jak sobie pomyślę, że w tym moim poukładanym świecie, w którym jestem skoncentrowana w dużej mierze na sobie, pojawiłby się ktoś, kto przejąłby nade mną kontrolę, to nie wiem, czy bym się w tym odnalazła. Jestem tu ze sobą brutalnie szczera. I ze światem też. Nie uważam, że każdy powinien mieć dziecko. A jeśliby się okazało, że to mnie unieszczęśliwia i przez to nie jestem dobrą matką? – zastanawia się dziennikarka.

Agnieszka Szulim ma jednak wyrzuty sumienia z powodu braku potomstwa.

Mam cudownych rodziców, którzy dali mi wszystko, co mogli. Jedynie z tego powodu mam wyrzuty sumienia, że nie mam dziecka. Bo jestem im to winna – uważa gwiazda.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>