www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Agnieszka Sienkiewicz opowiada o swoim kontrowersyjnym związku!

Dlaczego gwiazda rozstała się z Maciejem Marczewskim?

Agnieszka Sienkiewicz i Maciej Marczewski byli parą przez kilka lat. Ale prawie rok temu po cichu rozstali się:
– Mój poprzedni związek zakończył się we wrześniu zeszłego roku. Na szczęście udało nam się przejść przez to bez nadmiernego szumu. Cieszę się, że tak się stało, że nikt nie rzucił się do gardła ani mnie, ani mojemu byłemu partnerowi. Mam do niego ogromny szacunek i do tych kilku lat, które spędziliśmy razem.- mówi aktorka w wywiadzie dla magazynu „Grazia”.

To był trudny związek: partner Agnieszki ma przecież małe dzieci!
– Maciej ma troje dzieci i gdy byliśmy razem, były one piękną częścią mojego życia. Na pewno prościej jest wiązać się z kimś, z kim zaczynamy życie na tym samym etapie, ale ja wiedziałam, na co się decyduję.- mówi Agnieszka.– To większa odpowiedzialność. Wiążąc się z mężczyzną, który ma dzieci, trzeba mieć świadomość, że dom buduje się nie tylko dla siebie, ale też dla jego dzieci. Trzeba też zaakceptować jeden fakt: nigdy nie będziesz na pierwszym miejscu. Na pierwszym miejscu zawsze są dzieci. I tak powinno być!Jednak to wymaga od osoby, która wchodzi w taką relację, dużej dojrzałości.

Mimo tej dojrzałości Agnieszka i Maciej rozstali się:
– Tak czasami bywa. To nie jest niczyja wina. Ludzie się zmieniają, życie się zmienia,drogi się rozchodzą. Doceniam i szanuję każda relację, jak mi się w życiu przydarzyła.- odpowiada dyplomatycznie Agnieszka.

foto: MWMedia


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>