www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Agnieszka Maciąg: „Modelka nie musi się rozbierać, żeby daleko zajść”

Agnieszka współczuje wszystkim uczestniczkom programu „Top Model”. Uważa, że to charakter dziewczyn powinien liczyć się najbardziej. Rozpacza nad zasadami, które rządzą dzisiejszym światem. Uważa, że program prowadzony przez Joannę Krupę łamie parę zasad i wykorzystuje naiwność młodych dziewczyn.

„Jest mi ich bardzo szkoda. Robią wszystko, by wygrać, a przez to w rzeczywistości przegrywają. Młodych ludzi bardzo łatwo jest zmusić do robienia czegoś, na co wcale nie mają ochoty.  Takie osoby nie potrafią stawiać granic, by ocalić własną godność, czystość, wrażliwość. Łatwo jest je przekonać, że nie mają racji, a to, co czują nie ma żadnego znaczenia. To bardzo niebezpieczna zabawa, której konsekwencje można ponosić całe życie. Gdy raz damy się złamać, rezygnując z siebie dla sukcesu, wygranej czy kariery, to później trudno jest to odkręcić. Wiele osób mówi młodym dziewczynom: Dziś trzeba się rozbierać, a profesjonalna modelka powinna traktować swoje ciało jak przedmiot. A ja uważam, że modelka to przede wszystkim człowiek. Nie można sprowadzać jej do roli przedmiotu. To krzywdzące i niebezpieczne” – wyznaje w rozmowie z „Fleszem”.

Agnieszka, która sama przez wiele lat sprawdzała się na wybiegu, nigdy nie była przymuszana do rozbierania się. Czy projektanci i jurorzy „Top Model” podzielą jej zdanie i wprowadzą zmiany w programie?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>