www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Agnieszka Kaczorowska z mamą i bratem w „Hell’s Kitchen”. Mamy zdjęcia!

Agnieszka Kaczorowska będzie gościem drugiego odcinka „Hell’s Kitchen”. W piekielnej restauracji pojawiła się z mamą oraz bratem. Są do siebie podobni?


Agnieszka Kaczorowska jest niezwykle zapracowana. Z powodu treningów do programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” nie może poświęcić swojej rodzinie tak dużo czasu, jakby chciała. Ostatnio pięknej tancerce udało się jednak znaleźć chwilę na wspólną kolację. Agnieszka razem z mamą, Anną i bratem, Piotrem pojawiła się w „Piekielnej Kuchni”. Okazuje się, że wspólne wyjścia do restauracji to rodzinna tradycja w domu Agnieszki.

– Gdy nasze możliwości czasowe na to pozwalają, bardzo lubimy wychodzić wspólnie z rodziną do fajnych restauracji, na obiad czy kolację – zdradziła Agnieszka Kaczorowska na planie „Hell’s Kitchen”.

– Najczęściej to ja lub mój brat wynajdujemy ciekawe miejscówki, z dobrymi recenzjami. Wszyscy lubimy pysznie zjeść – dodaje tancerka.

Agnieszka zdradziła również, że bardzo lubi gotować, ale głównie wtedy, gdy ma dla kogo.

– Sama, tylko dla siebie, praktycznie nie gotuję. Wolę to robić dla kogoś. Cudownie jest także, gdy ktoś przygotowuje coś specjalnie dla ciebie, a gdy jest to od serca, to smakuje jeszcze lepiej – tłumaczy Agnieszka Kaczorowska.

Okazuje się także, że tancerka nie wyobraża sobie życia bez… słodyczy!

– Uwielbiam bardzo dużo różnych potraw, ale mimo tego, że odżywiam się zdrowo, to nie wyobrażam sobie życia bez słodkości raz na jakiś czas. Najczęściej w pamięci zapadają mi właśnie desery. To najlepsze zwieńczenie posiłku. Ostatnio miałam okazję zjeść sernik w restauracji, w której szefem kuchni jest sous chef z „Hell’s Kitchen”, Sebastian Olma – to była
rewelacja! Prawdą jest też, że im mniej ich się je, to potem lepiej smakują. Do deseru obowiązkowo kawa i można „żyć nie umierać” – śmieje się Agnieszka Kaczorowska.

Czy podczas wizyty w „Hell’s Kitchen” Agnieszka, jej mama oraz brat będą mieli szansę zasmakować dań z menu samego szefa Wojciecha Modesta Amaro? Dowiemy się już w najbliższy wtorek, o godzinie 20:05, w Polsacie.

Czwarta edycja „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” – w każdy wtorek, o godzinie 20:05, tylko w Telewizji POLSAT! Zapraszamy również na oficjalny profil programu na Facebooku – www.facebook.com/hellskitchenpolska!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>