www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Agnieszka Kaczorowska i Rafał Maślak: będzie ślub?

Aktorka i model odpadli już z „Tańca z gwiazdami”. Mimo to nie zamierzają zakończyć znajomości…

Agnieszka Kaczorowska, serialowa Bozenka z „Klanu”, wspomina dziś udział w „Tańcu z gwiazdami” i pierwsze spotkanie z Misterem Polski – Rafałem Maślakiem.

Byłam przerażona! Świat modelek i modeli kojarzył mi się z próżnością. Istnieje stereotyp, że jeśli ktoś świetnie wygląda, to zazwyczaj nie ma nic mądrego do powiedzenia. Rafał jest tego zaprzeczeniem – wyznała gwiazda w wywiadzie dla „Twojego Imperium”. – Chociaż jego życie diametralnie zmieniło się, gdy ze zwykłego chłopaka stał się misterem Polski, celebrytą i facetem, o którym marzą kobiety, jemu w ogóle nie uderzyło to do głowy. Jest normalny, fajny, można z nim porozmawiać o wszystkim. Szybko znaleźliśmy wspólny język.

Para zaprzyjaźniła się i oboje deklarują, że szybko tej znajomości nie zakończą! Mało tego – Agnieszka chce iść za wzorem swojej serialowej postaci i snuje już nawet marzenia o… ślubie!

Wymyśliłam już sobie całą scenerię. Zapewne dlatego, że jestem bardzo romantycznego usposobienia. Tylko na suknię ślubną nie mam jeszcze konkretnego pomysłu. Za to wiem, że chciałabym zaprojektować ja sama, gdyż wówczas z pewnością będzie dla mnie niepowtarzalna i najpiękniejsza pod słońcem – mówi rozmarzona Agnieszka Kaczorowska.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>