www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Agnieszka Dygant: „Chodzenie do pracy wydało mi się sexy”

Ciemnowłosa aktorka powraca do gry! Dlaczego była to niełatwa decyzja?

Po urodzeniu synka, Xawerego, aktorka bez żalu została z nim w domu. Choć mały dał jej dużo szczęścia, Agnieszka Dygant szybko poczuła, że popada w stan przypominający hibernację.

– Długo nie miałam pojęcia, że coś mnie omija. Ze spokojem czytałam w gazetach o nowych filmach, serialach, i nawet oko mi nie drgnęło z zazdrości, że mnie tam nie ma  – zwierza się Agnieszka Dygant w wywiadzie dla „Twojego Stylu”. – Aż nagle poczułam, że koniec z tym siedzeniem, że już nie chcę się gapić na liście w parku i liczyć biegających psów. Zobaczyłam, że wszyscy wokół chodzą do pracy, wszyscy się gdzieś spieszą.

Pojawiła się tęsknota za dawnym gwiazdorskim życiem. Jednocześnie aktorce żal było rozstawać się z synkiem. Ale z dnia na dzień Agnieszka Dygant stawała się coraz bardziej rozkojarzoną mamą, która myślami jest gdzieś daleko.

– Zatęskniłam za adrenaliną na planie, za tym, że jest ekipa, że się spotykamy, kłócimy o coś, godzimy, bo mamy wspólny cel. Brakowało mi stania przed kamerą. Po prostu chodzenie do pracy wydało mi się bardzo sexi – opowiada aktorka.

I tak pojawiła się propozycja zagrania w serialu „Prawo Agaty” i perspektywa długich godzin spędzonych na planie. Na szczęście aktorka znalazła sposób na to, by „oszukać” swojego synka:
– Wychodząc mówiłam: „Mama idzie do łazienki i zaraz wróci”. I nie było mnie dwanaście godzin – wyznaje skruszona aktorka. Może kiedyś Xawery będzie dumny ze znanej mamy…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>