www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Agnieszka Dygant: będzie ślub?

Aktorka i jej partner, Patrick Yoka ochrzcili swojego półtorarocznego synka Xaviera. Czy teraz zakochani wreszcie staną na ślubnym kobiercu?

Choć Agnieszka Dygant dzięki rolom komediowym wydaje się osobą szczerą, otwartą i gadatliwą, w gruncie rzeczy pilnie strzeże swojej prywatności i niechętnie opowiada o swoich planach. Gdy związała się z reżyserem, Patrickiem Yoką, przez dłuższy czas nikt z jej znajomych nie miał o tym pojęcia. Gdy aktorka zaszła w ciążę, przy pomocy obszernych ciuchów długo utrzymywała odmienny stan w tajemnicy. Podobnie było z chrzcinami małego Xaviera. Nic więc nie wskazuje na to, żeby z planowanym ślubem aktorki i reżysera miało być inaczej.


– On pochodzi z tradycyjnego profesorskiego domu, w którym do pewnych spraw przywiązuje się dużą wagę. Dopóki nie było dziecka, rodzice nie naciskali. Teraz jednak delikatnie sugerują, że trzeba sformalizować związek – mówi „Rewii” znajoma pary.


Artyści mają już za sobą budowę i urządzanie domu i mogą teraz myśleć o ślubie. Jedno jest pewne: jeśli Agnieszka Dygant już dziś zastanawia się nad wyborem sukni ślubnej, to  zrobi wszystko, aby jak najdłużej pozostało to jej wielką tajemnicą…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>