www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Agnieszka Cegielska: „Nie chciałam być modelką!”

Prezenterka zdradza, jak naprawdę wyglądały początki jej kariery!

Agnieszka Cegielska uchodzi za jedną z najpiękniejszych prezenterek. Choć ona sama nie przywiązuje wagi do tych komplementów, przyznaje jednak, że uroda ułatwiła jej start w dorosłe życie. Zwłaszcza, że była „grzeczną”, nie wypychającą się przed szereg dziewczynką.

Chodziłam do szkoły muzycznej, uprawiałam sport. Zwyczajnie nie było czasu na rozrabianie. Z matury miałam dwie piątki – chwali się prezenterka w wywiadzie dla „Show”.

Ale Agnieszka nie zajmowała się tylko nauką – jej uroda sprawiła, że wytypowano ją do konkursu Miss Polski Nastolatek, który wygrała.

Szczerze mówiąc, wcale nie miałam ochoty brać w nim udziału. Decyzję za mnie podjął dyrektor. Byłam w pierwszej klasie liceum, więc nie chciałam mu podpaść – wspomina gwiazda. – Następnego dnia w szkolnej auli rozłożono dla mnie czerwony dywan. To było istne szaleństwo!

Potem sprawy potoczyły się już szybko: ktoś wypatrzył Agnieszkę w restauracji i namówił do wzięcia udziału w konkursie Ellite Model Look. Tak rozpoczęła pracę modelki.

Najpierw wyjechałam do Mediolanu. To był szok kulturowy. Zrozumiałam, że ta praca dla mnie to okno na świat. Dzięki niej zwiedziłam prawie cały – chwali się Cegielska. – To był też zastrzyk gotówki, o jakim młoda dziewczyna z małego miasta mogła tylko pomarzyć.

Agnieszka nie ukrywa jednak, że praca modelki szybko sprawiła, że poczuła się „wypalona”. Gwiazda wróciła więc do kraju.

Skończyłam studia, zostałam też najmłodszą radna w mieście. Zrezygnowałam pod koniec kadencji, bo znajomy powiedział mi, że w Warszawie szukają nowych twarzy do telewizji. Wysłałam CV i zostałam przyjęta.

W przeciwieństwie do modelingu, ta praca daje Agnieszce o wiele więcej radości!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>