www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Agata Załęcka kierowcą rajdowym?

Agata Załęcka jest bardzo dobrym kierowcą. Zawsze ją kręciły szybkie samochody i tor wyścigowy. Startowała w Mistrzostwach Gokartów wśród aktorek.

Już na początku kwietnia zobaczymy aktorkę w serialu „Na sygnale” i to nie w roli pielęgniarki czy lekarza, ale kierowcy taksówki, a potem karetki pogotowia. Umiejętności sprawnego i szybkiego prowadzenia samochodu bardzo jej się przydadzą.

Wybiorę się wkrótce na tor wyścigowy, aby trochę poszaleć. To mnie niesamowicie interesuje i dodaje adrenaliny. Już od wielu lat moim ulubionym miejscem, gdzie odpoczywam i spalam moją energię jest właśnie tor – wyznaje Agata.

 

Opis odcinka serialu „Na sygnale” z Agatą Załęcką

Piotr (Dariusz Wieteska) i Adam (Konrad Darocha) – w odcinku numer 55 – poznają seksowną Renatę (w tej roli: Agata Załęcka). Dziewczyna będzie kierowcą taksówki i uratuje życie pieszemu, którego potrącił samochód. Renata fachowo udzieli rannemu pierwszej pomocy… a Strzelecki zamieni się przy niej w donżuana! Ratownik od razu spróbuje nową znajomą oczarować i oboje umówią się na „gorącą” randkę…

Ale gdy Renata postanowi zmienić pracę, w ich związku pojawią się problemy! Dziewczyna zacznie starać się w pogotowiu o posadę kierowcy i Piotr będzie miał spory problem, by ukryć ich romans przed kolegami… a zwłaszcza przed Martyną (Monika Mazur)! Czy obie ratowniczki w końcu się zaprzyjaźnią?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>