www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Agata Młynarska poprowadzi talk-show!

Jej popularność nie spada. Dziennikarka nadal jest jedną z najchętniej oglądanych twarzy telewizji. Dlatego stacje zatrudniają ją w coraz to innych rolach. Tym razem zobaczymy Agatę w Polsat Cafe.

„Agata Młynarska poprowadzi na antenie Polsat Cafe nowy program “Jaka ona jest?”, w którym rozmawiać będzie ze znanymi kobietami. Magazyn nadawany będzie w okresie świąteczno-noworocznym. W pierwszych odcinkach programu o swoim życiu prywatnym opowiedzą Henryka Krzywonos-Strycharska, Maryla Rodowicz, Kora, Elżbieta Zapendowska, Beata Kozidrak i Małgorzata Kożuchowska. Każdą z bohaterek Agata Młynarska odwiedzi w domu i zapyta m.in. o przełomowe momenty w życiu czy sprawy codzienne. Jeden odcinek “Jaka ona jest?” potrwa ok. 20 min. Sześć pierwszych odcinków programu Polsat Cafe pokaże w okresie od Świąt Bożego Narodzenia do Nowego Roku, magazyn zadebiutuje w ramówce 24 grudnia o 16.00. Jeśli format osiągnie dobre wyniki oglądalności, kolejne odcinki pojawią się na antenie stacji wiosną 2012 roku” – donoszą Wirtualnemedia.

Dziennikarkę zobaczymy także zapewne jako prowadzącą sylwestra. Czy nie znudzi się nam przy tak częstych występach?


Wpisz komentarz

  1. 17 lutego 2012 03:31

    Ina:

    Pamietam, ze jako pizrwseak w podstawowce kumpel brata przyniosl Produkt. Magazyn bez ktorego polowa z nas nie wchodzilaby na motyw i nigdy nie zainteresowala sie komiksem

Podobne posty:

/* */?>