www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Agata Młynarska: „Operacja? Kto wie…”

Uroda Agaty Młynarskiej z wiekiem rozkwita. Wiele kobiet chce być takie jak ona. Zainteresowane uprzedzamy: nie będzie łatwo!

Dziennikarka przyznaje, że kiedyś miała duże problemy z własnym poczuciem wartości. Ale teraz się to zmieniło! W rezultacie, odkąd Agata Młynarska wzięła się za siebie, stała się bardziej przebojowa i… wypiękniała! Jak się to robi?

– Jestem konsekwentna. Wstaje wcześniej i… zasuwam – zwierza się dziennikarka na łamach „Claudii”. – Masuję się bańką chińską 10 minut w wannie. Albo jestem na bieżni o 7 rano. To nowy rytm doby. Wiem, że muszę w ciągu dnia wyskrobać dla siebie czas.

Agata Młynarska twierdzi też, że wygląd i nastrój poprawiają jej wizyty w salonie urody:
– Ostatnio ktoś szukał na mojej twarzy śladów skalpela. Nie robiłam operacji, korzystam za to z dobrodziejstw kosmetologii. Chociaż kto wie, czy nie zrobię sobie operacji za 10 lat. Trzeba być otwartym na to, co przynosi życie. Nie zakłamywać go. My kobiety musimy być lojalne wobec siebie. Nie piętnujmy tych, które coś sobie zrobiły. Może to zaważyło na ich samopoczuciu i dodało pewności siebie, pozwoliło odzyskać radość…  – twierdzi dziennikarka.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>