www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Agata Młynarska chce dobrze wyglądać

Agata Młynarska: „Staram się dobrze wyglądać”.

Dziennikarka bardzo dba o siebie i nie przejmuje się upływającym czasem. Zna swoją wartość i nie przeraża jej myśl o pełnieniu roli babci.

„Od ładnych kilku lat jestem dojrzałą kobietą i jak widać jakoś sobie radzę. Zawsze chciałam oswoić starość. Dzisiaj wiem, że nie wolno udawać, że ona nie istnieje. Przeciwnie, swoim siwym włosom należy się pokłonić i spróbować przyjąć jak najlepiej. Tak by starość nas nie zaskoczyła, nie sparaliżowała. Bo i po 50-tce czas płynie dalej. Tego nie zrobi się za sprawą jednej głodówki albo kilku operacji plastycznych. Tutaj potrzeba odpowiedniego nastawienia, które popchnie nas do działania i skieruje energię na właściwy tor. Dzięki temu dobrą formą możemy cieszyć się nie miesiąc albo dwa, lecz przez długie lata. Mnie udało się to osiągnąć. Nie obyło się rzecz jasna bez wyrzeczeń. Ale teraz każdego dnia odczuwam z tego powodu ogromną satysfakcję”– wyznała w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Pomimo ukończonych 46 lat Agata wciąż czuje się młodo. Zdaje sobie sprawę, że dobre nastawienie i dbanie o siebie jest niezbędne w tym wieku.

Wiele osób zarzuca jej chirurgiczne poprawianie urody, jednak ona zaprzecza tym pogłoskom. Czy faktycznie sama dieta i nastawienie sprawiły, że dziennikarka tak dobrze wygląda?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>